oferta wiosenna

IDEALNE OKULARKI PŁYWACKIE
PYTANIE, KTÓRE ZADAŁ CHYBA KAŻDY: "JAKIE OKULARKI DO PŁYWANIA SĄ NAJLEPSZE?"

Z dobrymi okularkami do pływania jest jak z ulubioną potrawą :) Każdemu pasuje co innego, każdy ma inne wymagania i nie zawsze pomocne tutaj okazują się być opinie szwagra ;) Przed zakupem swoich nowych okularków pływackich warto by było móc je przede wszystkim przymierzyć. W sklepach ze sprzętem sportowym znajdziemy wiele uniwersalnych modeli, jednak najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do specjalistycznego sklepu pływackiego z obsługą, która pomoże nam dobrać najlepsze okularki do pływania. Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby, a odpowiednio dobrane okularki to przede wszystkim komfort i radość z pływania. 

Kolejnym pytaniem, które pojawia się równie często, to co zrobić, aby okularki nie parowały. Niestety, nie ma tutaj jednej rady. Każde okularki pływackie, które są nowe posiadają specjalną powłokę antifog, która niestety z czasem się ściera. Wtedy pozostaje nam tylko regularne przemywanie okularów płynem do naczyń (pamiętaj tylko, aby dobrze wypłukać!) lub przecieranie własną śliną oraz stosowanie specjalnych płynów antifog, jak np. ARENA ANTIFOG SPRAY PŁYN PRZECIW PAROWANIU. Jednak topowe marki pływackie wciąż pracują nad najlepszymi technologiami. Tak też np. Arena stworzyła technologię SWIPE, dzięki której efekt ANTIFOG utrzymuje się nawet 10-krotnie dłużej. Aby reaktywować swoje okularki, wystarczy zanurzyć je w wodzie i opuszkiem palca przetrzeć delikatnie szkiełka od wewnętrznej strony. Przykładowym modelem okularków do pływania Arena z technologią Swipe są np. Arena Cobra Ultra, tutaj np. w kolorze złotymbiałym lub czarnym, a także wersja okularków na wody otwarte Arena Cobra Tri.

W celu przymiarki konkretnych modeli zapraszamy do naszego sklepu wystawienniczego Tri Swim Run podczas zawodów triathlonowych organizowanych przez Labosport, a także podczas wielu imprez pływackich w całym kraju. Istnieje także możliwość przymiarki w Olsztynie, po wcześniejszym umówieniu się. 

Promocje