oferta wiosenna

SBR Sports TRISWIM ZESTAW KOSMETYKÓW BASENOWYCH 4 x 250ml


  • Marka: SBR Sports
  • Model: triswim-set-01
  • Dostępność: Niedostępny

Cena : 129,00 zł

Netto: 104,88 zł


Opis

Zestaw TRISWIM to sposób na ochronę skóry i włosów przed szkodliwymi związkami zawartymi w wodzie basenowej lub morskiej – kosmetyki TRISWIM, które nie tylko usuwają zapach chloru, ale przede wszystkim neutralizują trwale osadzoną na skórze i włosach chemię basenową, która może mieć właściwości wysuszające, nawet do ośmiu godzin po umyciu się zwykłymi kosmetykami, jak również oczyszczają skórę z soli morskiej oraz odświeżają po aktywności fizycznej.

Seria TRISWIM została stworzona z wykorzystaniem odczynników oddzielających, które wyłapują wszelkie zanieczyszczenia i są zmywane z całego ciała podczas kąpieli.

Pojemność: 4x250 ml

Zestaw to 4 innowacyjne kosmetyki neutralizujące chlor w wodzie basenowej oraz sól w wodzie morskiej. Oczyszczona i zregenerowana skóra i włosy dzięki kosmetykom:

TRISWIM Żel do Ciała to unikalna kompozycja składników, które aktywnie zmywają z Twojego ciała chlor, słoną wodę i chemiczny nieprzyjemny zapach oraz odświeżają po aktywności fizycznej.

Specjalne połączenie dwóch owocowych zapachów moreli oraz mango jest idealne dla dzieci, kobiet i mężczyzn.
Nietestowany na zwierzętach.
Nie zawiera parabenów ani glutenu.


TRISWIM Balsam na bazie naturalnych składników pomaga zregenerować skórę dzięki ekstraktowi z aloesu oraz witaminie E i prowitaminie B5.

Na Twojej skórze pozostanie świeży, naturalny zapach brzoskwini i kwiatu pomarańczy, skomponowany zarówno dla dzieci, kobiet, jak i mężczyzn.
Nietestowany na zwierzętach. Nie zawiera: parabenów, parafiny, substancji PEG i DEA, silikonu, karbomeru, formaldehydu i glutenu.


TRISWIM Szampon – dzięki składnikom, które zmywają wszelkie zanieczyszczenia – chlor, słoną wodę i chemiczny zapach włosów po kąpieli w basenie lub morzu.

Owocowym zapachu liczi oraz mango jest idealny zarówno dla dzieci, kobiet, jak i mężczyzn.
Nietestowany na zwierzętach.
Nie zawiera parabenów ani glutenu.


TRISWIM Odżywka została stworzona, aby maksymalnie zregenerować włosy po niekorzystnym działaniu chloru, soli i słońca.

Naturalny zapach brzoskwini oraz kwiatu pomarańczy jest idealny dla dzieci, kobiet i mężczyzn.
Nietestowany na zwierzętach.
Nie zawiera parabenów ani glutenu.


Zestaw TRISWIM nie tylko oczyszcza, ale  również odżywia i regeneruje. TRISWIM pozostawia Twoją skórę nawilżoną i gładką, a Twoje – włosy czyste, błyszczące, zdrowe i miękkie.


Przydatne informacje:

Znajdujący się w mniejszych ilościach chlor w basenach z wodą ozonowaną, niestety wciąż uszkadza skórę i włosy osób pływających.

Po aktywności fizycznej zarówno pływając, biegając, ćwicząc czy jeżdżąc na rowerze wydalane są ze skóry sole mineralne wraz elektrolitami pozostawiając na skórze dodatkowo słoną warstwę, którą kosmetyki TRISWIM doskonale ale jednocześnie łagodnie zmywają regulując do prawidłowego pH skóry. Kosmetyki TRISWIM efektywnie odświeżają skórę po każdej aktywności fizycznej dodając energii.

Dzięki bogatej i unikalnej zawartości naturalnych, specjalnie skomponowanych składników, takich jak organiczny Aloes  i w obecności prowitamin, kosmetyki zabezpieczają skórę przed wysuszeniem także w czasie kolejnej kąpieli w basenie.