ARENA STRÓJ STARTOWY MĘSKI POWERSKIN CARBON FLEX VX JAMMER TURQUOISE-BLACK


  • Marka: Arena
  • Model: 2A586805

Cena : 599,00 zł 999,00 zł

Netto: 486,99 zł


Rozmiar

UK 32
Niedostępny

Opis

Ścigaj się jak nigdy dotąd w Powerskin Carbon-Flex VX dla mężczyzn. Tkanina z kratkami z włókna węglowego tworzą nieprzeciętny strój wyścigowy dla pływaków na długich i krótkich dystansach. System V-flex łączonych szwów wzdłuż czworogłowych i ścięgien podkolanowych zapewnia większy zakres ruchu dla lepszych startów, nawrotów i kopnięć. Nowa konstrukcja X zbiera szwy z tyłu poniżej talii, aby zapewnić lepsze czucie stroju, utrzymując nogi wysoko i optymalną pozycję ciała. Nasza zaawansowana technologicznie tkanina zawiera włókna węglowe, które w razie potrzeby kompresują mięśnie, zwiększając kontrolę i zmniejszając opór.

Powiązane produkty

ARENA STRÓJ STARTOWY POWERSKIN CARBON-AIR² JAMMER LIME-ORANGE

Strój Arena Powerskin Carbon Air² został wykonany w technologii One-Piece, oznacza to że do jego stworzenia wykorzystano jeden kawałek materiału. Dzięki temu w stroju ograniczono licz
799,00 zł 999,00 zł

ARENA OKULARKI PŁYWACKIE AIR SPEED CLEAR-TURQUOISE

Nowe okularki firmy Arena Air Speed zaprojektowane tak, abyś mógł skupić się tylko i wyłącznie na wyścigu. Okularki posiadają specjalne uszczelki o strukturze plastra miodu co po
79,00 zł

ARENA CZEPEK PŁYWACKI CLASSIC SILICONE SKYBLUE

Klasyczny kształt i design. Idealny do codziennego użytku na basenie Miękki silikon dla większego komfortu Wyposażony w napis i logo ARENA. Klasyczne dopasowanie.
24,00 zł

ARENA BIDON WATER BOTTLE CLEAR GREEN

Pojemność 750 ml. Funkcjonalna konstrukcja butelki z łatwą do otwarcia nakrętką. Bezpieczny dla żywności LDPE, w 100 % nadaje się do recyklingu. Można myć w zmywarce.
35,00 zł